
Плечовий суглоб
Комп'ютерна томографія (СКТ) плечового суглобу є одним з найінформативніших методів, що дозволяють виявити будь-які патологічні зміни даної області.
Спіральна комп'ютерна томографія (СКТ або КТ) є сучасним методом променевої діагностики. КТ широко використовується, в тому числі, для виявлення різних патологій в кісткових тканинах і суглобах.
Основним методом дослідження кісткової патології (і відповідно суглобів), на сьогоднішній день, є традиційне рентгенологічне дослідження. Однак, у порівнянні з іншими методами медичної візуалізації (рентген, МРТ, УЗД), комп'ютерна томографія суглобів більш інформативна. Ефективність КТ обумовлена тим, що метод заснований на використанні рентгенівського випромінювання і добре «бачить» як тверді (кістки), так і м'які тканинні структури, виявляючи найменші зміни кісткової тканини (товщина «одержуваного» зрізу - 0,5 мм).
Комп'ютерна томографія (СКТ) плечового суглобу є одним з найінформативніших методів, що дозволяють виявити будь-які патологічні зміни даної області.
Комп'ютерне сканування (СКТ) ліктьового суглобу дозволяє побачити можливу патологію в анатомічній будові, запалення, дегенеративно-дистрофічний і деструктивний процеси, наявність можливого пухлинного росту.
Комп'ютерна томографія (СКТ) променево -зап'ясного суглобу - це метод візуалізації тканин, який використовує рентгенівське випромінювання і пошарові зрізи тканин товщиною від 0,5 мм.
Комп'ютерна томографія кисті руки, на відміну від рентгенологічного дослідження, більш ефективний метод діагностики різних захворювань кистей.
Комп'ютерна томографія кульшових суглобів є ефективним неінвазивним методом дослідження, який дозволяє виявити наслідки травм і патологічні процеси в області дослідження.
Колінний суглоб є одним з найскладніших в організмі людини. Навіть найменші порушення в роботі цього суглобу знижує рухову активність людини і якщо вчасно не почати лікування, то подальший розвиток захворювання може призвести до інвалідності.
Травми гомілко-ступеневого суглобу - не рідка причина звернення пацієнтів за медичною допомогою. Це пов'язано з тим, що дана анатомічна область піддається значному осьовому навантаженню і грає важливу роль в забезпеченні функції ходьби.
Для візуалізації тканин стопи проводиться дослідження, яке називається спіральна комп'ютерна томографія (СКТ). В ході діагностики через досліджувану область пацієнта проходять рентгенівські промені.