Спіральна комп'ютерна томографія (СКТ або КТ) є сучасним методом променевої діагностики. КТ широко використовується, в тому числі, для виявлення різних патологій в кісткових тканинах і суглобах.

Основним методом дослідження кісткової патології (і відповідно суглобів), на сьогоднішній день, є традиційне рентгенологічне дослідження. Однак, у порівнянні з іншими методами медичної візуалізації (рентген, МРТ, УЗД), комп'ютерна томографія суглобів більш інформативна. Ефективність КТ обумовлена ​​тим, що метод заснований на використанні рентгенівського випромінювання і добре «бачить» як тверді (кістки), так і м'які тканинні структури, виявляючи найменші зміни кісткової тканини (товщина «одержуваного» зрізу - 0,5 мм).

Плечовий суглоб

Комп'ютерна томографія (СКТ) плечового суглобу є одним з найінформативніших методів, що дозволяють виявити будь-які патологічні зміни даної області.

Детальніше

Ліктьовий суглоб

Комп'ютерне сканування (СКТ) ліктьового суглобу дозволяє побачити можливу патологію в анатомічній будові, запалення, дегенеративно-дистрофічний і деструктивний процеси, наявність можливого пухлинного росту.

Детальніше

Променево-зап'ясний суглоб

Комп'ютерна томографія (СКТ) променево -зап'ясного суглобу - це метод візуалізації тканин, який використовує рентгенівське випромінювання і пошарові зрізи тканин товщиною від 0,5 мм.

Детальніше

Кисть

Комп'ютерна томографія кисті руки, на відміну від рентгенологічного дослідження, більш ефективний метод діагностики різних захворювань кистей.

Детальніше

Кульшовий суглоб

Комп'ютерна томографія кульшових суглобів є ефективним неінвазивним методом дослідження, який дозволяє виявити наслідки травм і патологічні процеси в області дослідження.

Детальніше

Колінний суглоб

Колінний суглоб є одним з найскладніших в організмі людини. Навіть найменші порушення в роботі цього суглобу знижує рухову активність людини і якщо вчасно не почати лікування, то подальший розвиток захворювання може призвести до інвалідності.

Детальніше

Гомілково-ступеневий суглоб

Травми гомілко-ступеневого суглобу - не рідка причина звернення пацієнтів за медичною допомогою. Це пов'язано з тим, що дана анатомічна область піддається значному осьовому навантаженню і грає важливу роль в забезпеченні функції ходьби.

Детальніше

Стопа

Для візуалізації тканин стопи проводиться дослідження, яке називається спіральна комп'ютерна томографія (СКТ). В ході діагностики через досліджувану область пацієнта проходять рентгенівські промені.

Детальніше