Головний мозок

Спіральна комп'ютерна томографія головного мозку, з контрастом або без, дає вичерпну інформацію про стан кісткових структур і м'яких тканин голови. На знімках добре видно кістки черепа, судини і придаточні пазухи носа.

Детальніше

Придаточні пазухи носа

Спіральна комп'ютерна томографія (СКТ) навколоносових пазух і порожнини носа дозволяє отримати детальні знімки порожнини носа, придаткових пазух, а також прилеглих структур.

Детальніше

Шийний відділ хребта

Спіральна комп'ютерна томографія шийного відділу хребта, на сьогоднішній день, є одним їз найбільш інформативних методів дослідження, що дозволяє отримати тривимірні знімки хребетного стовпа у всіх проекціях.

Детальніше

Грудний відділ хребта

СКТ грудного відділу хребта - це високоінформативний сучасний метод діагностичного дослідження, яке показує анатомічні особливості грудних хребців (симетрія, будова, щільність і т.д.), хребетного каналу, спинного мозку, а також навколишніх тканин і міжхребцевих дисків цього рівня.

Детальніше

Поперековий відділ хребта

СКТ попереково-крижового відділу хребта дозволяє детально вивчити структуру хребта, визначити патології і виявити проблемні ділянки. Даний метод діагностики дозволяє призначити ефективне лікування.

Детальніше

Плечовий суглоб

Комп'ютерна томографія (СКТ) плечового суглобу є одним з найінформативніших методів, що дозволяють виявити будь-які патологічні зміни даної області.

Детальніше

Ліктьовий суглоб

Комп'ютерне сканування (СКТ) ліктьового суглобу дозволяє побачити можливу патологію в анатомічній будові, запалення, дегенеративно-дистрофічний і деструктивний процеси, наявність можливого пухлинного росту.

Детальніше

Променево-зап'ясний суглоб

Комп'ютерна томографія (СКТ) променево -зап'ясного суглобу - це метод візуалізації тканин, який використовує рентгенівське випромінювання і пошарові зрізи тканин товщиною від 0,5 мм.

Детальніше

Кисть

Комп'ютерна томографія кисті руки, на відміну від рентгенологічного дослідження, більш ефективний метод діагностики різних захворювань кистей.

Детальніше

Кульшовий суглоб

Комп'ютерна томографія кульшових суглобів є ефективним неінвазивним методом дослідження, який дозволяє виявити наслідки травм і патологічні процеси в області дослідження.

Детальніше

Колінний суглоб

Колінний суглоб є одним з найскладніших в організмі людини. Навіть найменші порушення в роботі цього суглобу знижує рухову активність людини і якщо вчасно не почати лікування, то подальший розвиток захворювання може призвести до інвалідності.

Детальніше

Гомілково-ступеневий суглоб

Травми гомілко-ступеневого суглобу - не рідка причина звернення пацієнтів за медичною допомогою. Це пов'язано з тим, що дана анатомічна область піддається значному осьовому навантаженню і грає важливу роль в забезпеченні функції ходьби.

Детальніше

Стопа

Для візуалізації тканин стопи проводиться дослідження, яке називається спіральна комп'ютерна томографія (СКТ). В ході діагностики через досліджувану область пацієнта проходять рентгенівські промені.

Детальніше

Органи грудної клітини

КТ або комп'ютерна томографія - найбільш інформативний метод діагностики, широко застосовуваний в сучасній медицині. На сьогоднішній день це «Золотий стандарт» виявлення структурної патології органів грудної клітини, прийнятий у всьому світі.

Детальніше

Органи черевної порожнини

Комп'ютерна томографія (КТ) органів черевної порожнини - це сучасний спосіб діагностики, який здатний надати чітку картину стану органів даної області дослідження.

Детальніше

Органи малого тазу

Ідентифікувати патологію в області урології, гінекології та онкології органів малого таза дозволяє комп'ютерна томографія. Метод дозволяє виявити широкий спектр захворювань різної походження, відрізняється високою точністю і оперативністю проведення.

Детальніше