Магнітно-резонансна томографія суглобів на даний момент - це один із найбезпечніших та найінформативніших способів дослідження. За допомогою МРТ можна отримати знімки: плечового суглобу, ліктьового суглобу, променево-зап'ясного суглобу, кисті, кульшових суглобів, колінного суглобу, гомілково-супеневого суглобу, та стопи.

Плечовий суглоб

Магніто-резонансна томографія плечового суглобу є безпечною методикою дослідження структури кісток, м'язових волокон, сухожиль при наявності болю, травм і патологічних змін плеча. У порівнянні з рентгенографією, МРТ не створює променевого навантаження і добре візуалізує як кістки, так і м'які тканини.

Детальніше

Ліктьовий суглоб

МРТ ліктьового суглобу одночасно візуалізує і м'які, і тверді тканини ліктя. На знімках зображуються особливості хрящів, зв'язкового апарату, нервових волокон і судин, а також кісткових структур, що беруть участь в русі плеча, променевої кістки і передпліччя.

Детальніше

Променево-зап'ясний суглоб

МРТ променево-зап'ясного суглобу дозволяє виявити структурні та функціональні зміни зв'язкового апарату, суглобного диску, м'язів, сухожиль, тригранного фіброзно-хрящового комплексу і кісток.

Детальніше

Кисть

Кисть - це одна із ділянок, яку травмують найчастіше. Захворювання супроводжує набряклість, почервоніння тканин, обмеженість в русі і хворобливі відчуття. Тому МРТ кисті досить часто пропонується пацієнтам для встановлення точного діагнозу.

Детальніше

Кульшові суглоби

Магнітно-резонансна томографія кульшового суглобу - це сучасний метод дослідження зрізів зв'язок, м'язів і хрящів тазової області з метою виявлення найдрібніших патологічних змін. Травми і дистрофічні явища тазостегнових суглобів найчастіше зустрічаються серед спортсменів і пацієнтів похилого віку.

Детальніше

Колінний суглоб

Магнітно-резонансна томографія - поширений метод діагностики, який застосовується при травмах меніска, розривах зв'язок, переломах і новоутвореннях, що ушкоджують колінний суглоб. Коліно найчастіше травмується в побуті, під час занять спортом, бігу і подорожей.

Детальніше

Гомілково-ступеневий суглоб

Гомілко-супеневий суглоб схильний до безлічі травм, серед яких - забої, переломи, вивихи, підвивихи, розтягнення зв'язок. Наслідки цих травм можуть привести до серйозних захворювань суглобів. Кожна з травм має свої симптоми, ступінь складності і наслідки.

Детальніше

Стопа

Магнітно-резонансна томографія стопи - це метод отримання пошарового зображення тканин стопи і дрібних суглобів. МРТ застосовується, в основному, після травм або для більш докладного вивчення цієї зони перед хірургічним втручанням.

Детальніше