Магнітно-резонансна томографія хребта дозволяє досліджувати особливості хребців, спинного мозку і поруч розташованих тканин (м'язів, судин, зв'язків). МРТ хребта в сучасній медицині застосовують переважно для дослідження м'яких тканин. Їх візуалізація при цьому методі дослідження відбувається більш ясно і чітко. МРТ має високу здатність і дозволяє з легкістю виявляти навіть незначні вогнища запалення, ділянки зміненої тканини, наслідки пошкоджень і травм, дегенеративно-деструктивні зміни в хребцях, компресійні переломи і приховані патологічні процеси.

Шийний відділ хребта

Магнітно-резонансна томографія шийного відділу хребта є поширеним методом діагностики стану хребців і м'яких тканин цієї зони дослідження. МРТ дозволяє оцінити ступінь поширеності та вираженості запальних процесів і деструктивних порушеннях в шийному відділі хребта.

Детальніше

Грудний відділ хребта

МРТ грудного відділу хребта використовується для визначення деструктивних порушень цієї області, патологій рухового апарату і спинномозкового каналу. МРТ виявляє пухлиноподібні утворення, запальні процеси і різні аномалії розвитку. Безпека методики дозволяє проводити її багаторазово, робити порівняльні знімки і контролювати весь лікувальний процес.

Детальніше

Поперековий відділ хребта

Магнітно-резонансна томографія попереково-крижового відділу хребта (МРТ попереку) - найінформативніше і безпечне дослідження частини хребетного стовпа, яке часто призначають невропатологи і нейрохірурги.

Детальніше