Магнітно-резонансна томографія широко використовується у сучасній медицині. 

Існують різні технології МРТ:

- Дифузійна МРТ - застосовують для діагностики інсультів та неврологічних порушень головного мозку.

- МР-перфузія - застосовується для оцінки проходження крові через судини різних тканин тіла і визначати ступінь ішемії головного мозку та інших органів.

- МР-спектроскопія - відображає процеси метаболізму і біохімічні зміни тканин, дозволяючи виявити захворювання на ранніх стадіях, ще до клінічних проявів захворення.

- МР-ангіографія - дозволяє вибудувати забраження кровоносних судин.

- Функціональна МРТ - дослідження кори головного мозку, що дозволяє визначити особливості розташування та функціонування різних ділянок головного мозку.

Головний мозок з судинами

Магнітно-резонансна томографія головного мозку з судинами дозволяє виявити пухлини, аневризми і патології судин, проблеми нервової системи та відстежити активацію кори головного мозку.

Детальніше

Дослідження придаткових пазух носа

Даний вид обстеження відносять до МРТ головного мозку. Проте для отримання більш детальної інформації про стан придаткових пазух, застосовують окремі протоколи для дослідження тільки цієї області, а не дослідження головного мозку в цілому.

Детальніше

Шийний відділ хребта

Магнітно-резонансна томографія шийного відділу хребта є поширеним методом діагностики стану хребців і м'яких тканин цієї зони дослідження. МРТ дозволяє оцінити ступінь поширеності та вираженості запальних процесів і деструктивних порушеннях в шийному відділі хребта.

Детальніше

Грудний відділ хребта

МРТ грудного відділу хребта використовується для визначення деструктивних порушень цієї області, патологій рухового апарату і спинномозкового каналу. МРТ виявляє пухлиноподібні утворення, запальні процеси і різні аномалії розвитку. Безпека методики дозволяє проводити її багаторазово, робити порівняльні знімки і контролювати весь лікувальний процес.

Детальніше

Поперековий відділ хребта

Магнітно-резонансна томографія попереково-крижового відділу хребта (МРТ попереку) - найінформативніше і безпечне дослідження частини хребетного стовпа, яке часто призначають невропатологи і нейрохірурги.

Детальніше

Плечовий суглоб

Магніто-резонансна томографія плечового суглобу є безпечною методикою дослідження структури кісток, м'язових волокон, сухожиль при наявності болю, травм і патологічних змін плеча. У порівнянні з рентгенографією, МРТ не створює променевого навантаження і добре візуалізує як кістки, так і м'які тканини.

Детальніше

Ліктьовий суглоб

МРТ ліктьового суглобу одночасно візуалізує і м'які, і тверді тканини ліктя. На знімках зображуються особливості хрящів, зв'язкового апарату, нервових волокон і судин, а також кісткових структур, що беруть участь в русі плеча, променевої кістки і передпліччя.

Детальніше

Променево-зап'ясний суглоб

МРТ променево-зап'ясного суглобу дозволяє виявити структурні та функціональні зміни зв'язкового апарату, суглобного диску, м'язів, сухожиль, тригранного фіброзно-хрящового комплексу і кісток.

Детальніше

Кисть

Кисть - це одна із ділянок, яку травмують найчастіше. Захворювання супроводжує набряклість, почервоніння тканин, обмеженість в русі і хворобливі відчуття. Тому МРТ кисті досить часто пропонується пацієнтам для встановлення точного діагнозу.

Детальніше

Кульшові суглоби

Магнітно-резонансна томографія кульшового суглобу - це сучасний метод дослідження зрізів зв'язок, м'язів і хрящів тазової області з метою виявлення найдрібніших патологічних змін. Травми і дистрофічні явища тазостегнових суглобів найчастіше зустрічаються серед спортсменів і пацієнтів похилого віку.

Детальніше

Колінний суглоб

Магнітно-резонансна томографія - поширений метод діагностики, який застосовується при травмах меніска, розривах зв'язок, переломах і новоутвореннях, що ушкоджують колінний суглоб. Коліно найчастіше травмується в побуті, під час занять спортом, бігу і подорожей.

Детальніше

Гомілково-ступеневий суглоб

Гомілко-супеневий суглоб схильний до безлічі травм, серед яких - забої, переломи, вивихи, підвивихи, розтягнення зв'язок. Наслідки цих травм можуть привести до серйозних захворювань суглобів. Кожна з травм має свої симптоми, ступінь складності і наслідки.

Детальніше

Стопа

Магнітно-резонансна томографія стопи - це метод отримання пошарового зображення тканин стопи і дрібних суглобів. МРТ застосовується, в основному, після травм або для більш докладного вивчення цієї зони перед хірургічним втручанням.

Детальніше

Органи малого тазу

МРТ органів малого таза є високоінформативним методом діагностики захворювань сечостатевої сфери у чоловіків і жінок. Отримані зображення допомагають виявляти патологічні процеси цієї анатомічної ділянки на самому ранньому етапі їх розвитку.

Детальніше