За допомогою МРТ можна отримати томографічне зображення практично всіх тканин організму, в складі яких є молекули води. Програмне забезпечення дозволяє провести дослідження в будь-яких площинах, а а також - отримати тривимірні зображення.

Після обстеження, завдання лікаря-рентгенолога полягає у вивченні отриманих томограм, виявленні всіх відхилень від норми і якщо молекулярна структура тканини змінюється, то МРТ це обов'язково покаже.

Усі найінформативні «зрізи» роздруковуються на термографічну плівку і разом з висновком спеціаліста видаються на руки пацієнтові.

Методи дослідження

Магнітно-резонансна томографія - це новітній, неінвазивний метод дослідження, заснований на принципі магнітних властивостей молекул водню. Процедура проходить абсолютно безболісно і без втручання в організм людини. Апарат МРТ не використовує іонізуючого випромінення і не несе променевого навантаження на організм, а тому являється безпечним методом обстеження як для дітей, так і для дорослих. МРТ діагностика також абсолютно безпечна для вагітних.

Детальніше

Протипоказання для проходження МРТ

Оскільки при проходженні магнітно-резонансної томографії пацієнт перебуває у потужному електро-магнітному полі магніту, усі металеві предмети та електронні пристрої необхідно залишити поза магнітним полем. На базі кабінету КТ та МРТ діагностики у м. Вінниця працює апарат МРТ закритого типу з силою магнітного поля в 1 Тесла.

Детальніше

Дослідження з контрастуванням

Для того щоб в ході обстеження отримати більш чіткі знімки, пацієнту перед початком процедури призначають прийом спеціальної речовини - контрасту. Такий метод діагностики отримав назву МРТ з контрастуванням.

Детальніше