Кабінет у м. Вінниця

Кабінет оснащено МР томографом Siemens Harmony 1.0T та СК томографом Philips Mx8000 IDT 16 slices

Спіральний комп'ютерний томограф Philips Mx8000 IDT 16 slices

Спіральний комп'ютерний томограф Philips Mx8000 IDT 16 slices одночасно сканує 16 шарів. Товщина зрізу становить від 0,5 мм до 10,0 мм. Висока швидкість відтворення зображення забезпечується новітнім програмним забезпеченням томографа. Оснащений надсучасною системою контролю променевого навантаження, що дозволяє регулювати навантаження в залежності від віку, зросту і ваги пацієнта, а також - зони і протоколу дослідження.

Надвисоку просторову роздільну здатність забезпечує система динамічного фокусування. Збільшена максимальна вага пацієнта до 200 кг. Апарат дозволяє відсканувати ділянку довжиною до 80 см. при одній затримці дихання. Безперервне спіральне сканування може тривати до 97,5 сек. 

Philips Mx8000 IDT 16 slices застосовують у діагностиці і комплексній оцінці стану кісток, м'яких тканин, полостей та судин. Рентгенологічна томограма забезпечує лікарів детальною інформацією щодо аномалій розвитку та порушень кровообігу, дозволяє оцінити стан внутрішніх органів, відслідкувати новоутворення та динаміку їх розвитку, діагностувати хвороби на їх ранніх стадіях. Найчастіше використовується у пульманології, нейрохірургії, при діагностиці інсультів та порушень кровообігу, складних травм та переломів, забоях внутрішніх органах та онкології.

Магнітно-резонансний томограф Siemens Magnetom, Harmony 1.0T

Магнітно-резонансний томограф Siemens Magnetom, Harmony 1.0T - апарат закритого типу, обладнаний надпровідним магнітом з напруженністю поля в 1 Тесла. За допомогою даного апарату можна проводити обстеження, незалежно від дихання, в області головного мозку, хребетних відділів, виконувати кардіо і ортопедичні обстеження, ангіографію, а також - різної складності дослідження суглобів і внутрішніх органів. Також, завдяки великій кількості вбудованих систем стабілізації зображення та протоколів досліджень, можна виконувати поглиблене сканування мозкових структур та спектроскопію протонного характеру.

Особливістю томографічного сканера є технологія, іменована MaestroClass, що забезпечує корекцію зсувів при отриманні тривимірних знімків. Інтелектуальність при їх побудові, забезпечується завдяки функції Inline. За допомогою програми iPAT, в 3 рази збільшує швидкість отримання даних. Даний томограф збільшує якість діагностики пацієнта, дозволяючи отримувати зображення товщиною до 0,05 см., з неймовірно високою роздільною здатністю від 7 мкм.

Якість зображення також забезпечується за допомогою використання різноманітних котушок. Кожна область обстеження має власну катушку, яка покликана концентрувати і розподіляти магнітне випромінювання у необхідні області для побудови чіткого і детального зображення.