Кабінет у м. Жмеринка

У кабінеті встановлено комп'ютерний томограф Philips Mx8000 Quad та рентгенгенографічний апарат Siemens Multix Compact K.

Спіральний комп'ютерний томограф Philips Mx8000 Quad (4-х шаровий)

Даний апарат заезпечує неймовірно швидкий і високоінформативний збір даних та не мен швидку їх реконструкцію. Повний оборот променевої трубки (3600) навколо стола з пацієнтом виконується апаратом за 0,5 сек. Точна і швидка реконструкція (за 0,5 сек) забезпечується за допомогою відображення даних одразу у чотирьох зрізах. Таким чином, томограф вибудовує об'ємне зображення області дослідження, мінімізуючи витрати часу на обстеження, не піддаючи пацієнта сильному рентгенівському опроміненню.

Апарат Mx 8000 Quad дозволяє діагностувати проблеми судин у всьому тілі на раніх стадіях захворювань. За рахунок швидкості збору даних дозволяє отримувати ангіограми головного мозку та проводити дослідження кровотоку. Томограф зарекомендував себе як потужний інструмент для діагностики інсультів та дозволяє відстежувати прогрес пухлин головного мозку на ранніх стадіях.

Незамінний апарат у діагностиці складних переломів, свіжих травмах і забоях, у дослідженні легенів та обстеженні внутрішніх органів, полостей та придаточних пазух носа. Наразі, таке медичне обладнання широко використовується для високоточної діагностики передопераційних хворих у хірургії, нейрохірургії, пульманології, травматології, урології і інших сферах медицини. 

Рентгенографічний апарат Siemens Multix Copact K

 Апарат Siemens Compakt K - це нові стандарти у радіології. Використовується для проведення рентгенографії та лінійної томографії усіх ділянок тіла, скелету, кісток черепа, для діагностики у травматології та для отримання рентгенівських знімків пацієнта у вертикальному положенні. Незамінний у лінійній діагностиці органів грудної клітини, брюшної порожнини, тазу та хребтового стовпа.

Стіл апарату регулюється за висотою, дека стола - має можливість поперечного переміщення або плаваюча. При вазі пацієнта до 150 кг. позиціювання пацієнта не обмежується. При вазі пацієнта до 227 кг. - обмежується позиціонування кришки столу і екранно-знімочного пристрою.

Забезпечує максимальну якість зображення при мінімальній дозі опромінення.