Наша історія

Кабінет СКТ і МРТ "Євро Медсервіс" було засновано у 2010 році. Розташувався він на базі Вінницької Дитячої обласної лікарні.

На той час, методи спіральної комп'ютерної і магнітно-резонансної томографії тільки починали застосовуватись у тодішній українській медицині. Вони були досить дорогими і малодоступними широкому загалу пацієнтів. Попри високу інформативність, неінвазивність і порівняно низький рівень впливу на пацієнта, лише невелика кількість лікарів використовувала ці методи дослідження для встановлення діагнозів своїм пацієнтам. 

Була зібрана команда ініціативних та амбітних лікарів-рентгенологів і лаборантів, які готові були освоїти ці новітні методи обстеження і постійно навчатись для надання широкого спектру послуг в КТ і МРТ досліджень на найвищому професійному рівні. Разом із розвитком новітніх технологій, росли і наші можливості. Після успішного освоєння базових зон обстеження, таких як головний мозок, відділи хребта і легенів, наша команда не припинила власного руху вперед. Згодом, після детального вивчення різних джерел літератури з усього світу, освоєння можливостей програмного забезпечення, проведення десятків тестових обстежень, застосування різноманітних комбінацій протоколів і сотен годин, витрачених на розшифровку отриманих результатів, ми почали розширювати свій список зон обстеження.

Наразі, працює два кабінети - у м. Вінниця (КТ і МРТ на базі Дитячої обласної лікарні) і у м. Жмеринка (КТ і рентгенографія на базі Жмеринської ЦРЛ). У магнітно-резонансній томографії нашими спеціалістами освоєно 15 зон обстеження - від гайморових пазух і головного мозку з судинами, до кульшового суглобу і стопи. У спіральній комп'ютерній діагностиці ми можемо провести дослідження 16 областей, рентгенографія може проводитись у 4 проекціях. Проте зупинятись на цьому ми не плануємо.

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "Євро Медсервіс" успішно працює уже протягом 8 років, є офіційно зареєстрованою організацією, яка провадить власну діяльність відповідно чинного законодавства України.